Profesyonel Bakımlar İle Hem Paradan Hem Zamandan Kazanın

- Günümüzde üretim tesislerinin en büyük sıkıntılarından birisi olan profesyonel bakım eksiklikleri sebebiyle tesislerde gereksiz yenileme masrafları oluşmaktadır. Enkosaş ile yenisini almak yerine mevcut olanın bakımlarını yaptırın ve hem kendi ekonominize hem de ülke ekonomisine birlikte katkı sağlayalım.

- Bünyemizde bulundurduğumuz 24’’ e kadar vanalarınızı 700 bara kadar sertifikalı test imkanına sahip test makinemiz ile tesisinizde vanalarınızın test ve bakımlarını yaparak duruş sürelerinizi kısaltalım.

- Bilgisayar destekli ve Atex sertifikalı Online Test sistemimiz ve tam donanımlı ekibimiz ile emniyet vanalarınızı yerinden sökmeden hemde tesis çalışıyorken bile test ederek güvenliğinizi en üst seviyeye beraber taşıyalım.

- Vanalarınızın zamanla aşınıp sızdırıyor olması bünyemizdeki taşınabilir lapping makinesi ile artık sorun olmaktan çıkıyor. Tesisinizde vanalarınızı lapleyerek ilk günkü performansına geri döndürebiliyoruz.
- Yıllardır çalışan aktuatorlerinizin performansını kontrol etmek size istenmeyen duruşlara sebep olacak arızaları önlemekte çok faydalı olacaktır. Kontrol Vanalarının Cv testleri ile vanalarınızın istenilen kontrolü yapabildiğinden emin olmak ise güvenle kaliteli üretime devam etmenizi sağlayacaktır.


Emniyet Vanaları Online Testi

Emniyet Vanalarınızın bakımları uzman ekibimiz tarafında yapılmaktadır. Test öncesi ve sonrası vana durumunu gösterir sertifika bakım sonrası vana ile birlikte gönderilmektedir.

Smart Elektrikli Aktuator

Bluetooth kontrol ile akıllı telefondan bile ayarları kolayca yapılabilen dünyanın en tasarruflu ve en akıllı aktuatorleri

Hp vanaları Bakım Servisi

Firmamız HP Valve ile Türkiye servisi anlaşmasını imzalamıştır.Artık bütün HP marka vanaların bakımları için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Sertifikalı Vana Testler

Her tip vananız için sertifikasyonlu kaçak testi ve gövde testi tarafımızdan yapılmaktadır.

Vana Sınıfı Sertifiklandırma

Class 1 den Class 6 ya her türlü vanalarınızın Class değerlerine uygunluğunu sertifikalandırıyoruz.

Vana Lepleme

Vananızın kapatma yüzeylerinde hasar varsa çözümü artık çok kolay. 16'' ekadar her tip vanayı atölyemizde yada sahanızda lapleyerek sızdırmaz hale getiriyoruz

Vanalar için teknik Servis

Üstün Teknoloji ile vana bakım ve test sistemlerimizi incelmek için Teknik Servis sayfamızdan Ekipmanlarımız linkini ziyaret etmenizi rica ederiz.

Shut Off Vanalar

Shut off ( on - off ) ürün gurubumuzu incelemek için Ürünler sayfamızdan Shut off vanalar linkini ziyaret etmenizi rica ederiz.

Online Emniyet Vanası Testi

Emniyet Vanalarını Yerinden sökmeden hatta tesisiniz çalışırken test edip sertifikalandırıyoruz

Vana Pozisyon İndikatörü

Pozisyonunu izlemek istediğiniz manual vanalar için Görsel ve digital indikatörler

Elis Vana Kilitleri

Ellis her türlü proses için üstün kalite vana kilitleri üretmektedir.

Zincirli Kilit

Tek veya defalarca kullanılması için tasarlanmış vana direksiyonu için zincirli kilitler

Genel Güvenlik Kilidi

Kollu veya direksiyonlu vanalara uygulanabilen vana güvenlik kilidir.

Tahliye Kapağı Kilidi

Tahliye kapaklarının güvenliği için en güvenilir ve etkili kilit sistemi

Micro Flow Ölçümleri

Vanalarınızın kvs değerlerini hesaplayarak tasarım değerlerinde akış geçirdiğini sertifikalandırıyoruz. Class 5 ve altı vanaların micro kaçaklarını ölçerek vanaların gerçek performansında çalıştığını belgelendiriyoruz

Kontrol Vanaları

Kontrol Vanaları ürün yelpazemizi incelemek için Ürünlerimiz Sayfasından Kontrol Vanaları linkini ziyaret etmenizi rica ederiz

Biz Kimiz

Enkosaş İstanbul Merkezli Vana ve ensturman bakım odaklı son teknoloji makineleri ve tam sertifikasyonlu, tecrübeli ekibiyle endüstiye hizmet vermek amaçlı kurulmuş Bakım Satış ve Mühendislik firmasıdır. Makine Parkımızda endüstiriyel bakım gereksimlerini kaşılamak amacı ile tam donanımlı en yeni teknolojiye sahip makineler mevcuttur. Ekip eğitimlerine verdiğimiz önem ile teknik ekibimizi her daim güncel eğitimler ile sertifikalandırarak sizlere en iyi hizmeti vermek için gereken en iyi makine ekip dengesini en üst seviyede tutmak firmamızın ilkesidir.

Ekip Bütünlüğü
800
Üstün Teknoloji
800
Müşteri Memnuniyeti
800
Başarı
800

İletişim

  • Adres: Gülsuyu Mah. Fevzi Çakmak Caddesi Arı Sokak No 16 34848 Maltepe/İstanbul

  • Telefon: +90(216) 504 67 58

  • Fax: +90(216) 504 67 61

  • Email: info@enkosas.com

  • Email: satis@enkosas.com

Bizi Takip Edin