LDM

LDM

Facebook Twitter Google Plus

 

LDM spol, s. O. 1991'in ortalarında üç ortak tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan itinbaren geleceğin endüstrisi için endüstriyel vanaların üretimine odaklanmıştır.
İlk fabrikasını Šrefl de kurulmuştur. Bütün büyüme faaliyetlerinin yanında  Günümüzde eski Šrefl fabrikası, LDM'nin üretim tesislerinin halen bir parçasıdır.
1975 yılında Sigma Lutin firması ile bileşerek iki üreticinin 100 yıllık üretim geleneğini geleceğe taşımaya devam etmişlerdir.
Günümüzde LDM tesisi LDM, 220'den fazla çalışanı ile güçlü bir şekilde ihracat odaklı bir şirkettir ve özellikle elektrik üretimi, endüstriyel prosesler, ısıtma, havalandırma, klima, gaz endüstrisi ve diğer uygulamalarda LDM endüstriyel vanalar dünya çapında bulunabilir. LDM ürün gamı, PN 6'dan PN 400'e kadar olan basınç aralıklarındaki kontrol vanaları, kapatma vanaları ve emniyet valflerini ve DN 10'dan DN 600'e kadar olan boyutları içerir. Geniş ürün portföyü, LDM vanalarının hemen hemen tüm alanlarda bulunabilmesinin bir nedenidir.

Almanya, Rusya ve Kazakistan'da kendi yan kuruluşu ve diğer ülkelerdeki birçok yetkili ortağı vardır.
LDM, aynı zamanda, sürekli kalite ve tüm şirket süreçlerinin yüksek düzeyde olmasını sağlayan ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartlarına göre, iyi kurulmuş ve onaylanmış entegre kalite yönetim sistemine sahiptir.
Yukarıda belirtildiği gibi, LDM şirket iuzun yıllara dayanan gelenekleri sürdürmektedir. Şirketin geleceği, 1995 yılında zaten tanımlanmış olan vizyonun yerine getirilmesinden oluşuyor: Günümüzde LDM'nin bir üretim portföyü örneği
Endüstriyel vanaların geliştirilmesi, üretimi, satışı ve servisinde dünyaca ünlü, lider ve trend yapan şirket
Dinamik çalışanlar, tüm çalışanlarına yüksek düzeyde kendini geliştirme ve sosyal prestij elde etmelerini sağlar.
LDM Adı yüksek fayda değeri, kalite ve güvenilirlik anlamına gelen saygın şirket
Şirket Logosu, şirketin ayakta durduğu üç temel dayanağın güçlü olduğunu göstermektedir.
İlk sütun müşterilerimiz ve onların memnuniyeti tüm şirketin çabalarını yönlendirdiği ihtiyaçlarıdır. İkinci sütun ürünlerimizdir. Üçüncüsü ise çalışanlarımızdır.
Nihayetinde, geçmişten gelen uluslararası sergilerden sadece birçok ödül değil, aynı zamanda LDM kendi markasıyla başka birçok üreticiyi üreten ve üreten birçok OEM ürünü, LDM üretiminin yüksek kalitesini kabul ediyor ve LDM'nin 1991'de aldığı doğru yolu doğruladı.

LDM geçmişten geleceğe aldığı bir çok ödül, ürettiği bir çok ürün ve dünya genelinde sağladığı yüksek kaliteli ekipmanlar ile 1991 de çıktığı yolda prensiplerini başarıyla yerine getirdiğini ispatlamaktadır.

ISOlogo


Aktüatör
Vana Kilidi
Teknik Servis
EnstrumanÇözüm