RV 501 NA1 Kontrol Vanası

RV 501 NA1 Kontrol Vanası

Facebook Twitter Google Plus

RV501NA1

Control valve
DN 50, Calculating pressure 8,6 MPa
Classification area 2 B II
 

 

Açıklama

RV 501 A vanalar Düz geçişli ve T, TP 422, kaynak ağızlı  olarak üretilirler

Gövde malzemesi 1.4552 WN (paslanmaz çelik) Plug 17 247.4'  Seat  17 134.7'den (paslanmaz çelik) malzemelerden üretilir. Vananın kaynak uçları harici hiç bir yerinde işlem yapılmaz. buda vana gövdesinde oluşabilecek mikro çatlakların önüne geçer

Akışkan geçirgenliği eşit yüzdeli veya lineer olarak tasarlanabilir.
Gövde grafit halkalardan oluşan emniyetli salmastra 4 kademeli salmastıraya sahiptir.. ikinci kademe emniyet salmastrası grafitten yapılmış 3 sızdırmazlık halkasından oluşur. Valf dış ortama mutlak sızdırmazlık gereksinimlerini karşılar.
Vanalar bir strok göstergesi ile donatılmıştır. Vanalar, bir el çarkı ile donatılmış veya ROTORK tip NA'nın elektromekanik aktüatörüyle monte edilmiştir. Kullanılan aktüatör tipine bağlı olarak, vanalar hermetik bölge içinde ve dışında çalışabilir. valfın valf tasarımı içinden hem de dış yüzey (Elektromekanik aktüatör sadece dış yüzey üzerinde olması decontamined edilir) STP 87. gereksinimlerine göre valf yolu ile tasarlanmıştır dekontaminasyon çözümleri ile yıkanabilir durulanması olanağı sağlar dekontaminasyon çözeltisi çıkarılabilir (tükendiğinde). Kaplanmamış olan valf malzemesi kullanılmış dekontaminasyon solüsyonları ile paslanmaya karşı dayanıklıdır. dekontaminasyon çözeltilerini tatbik VIP'e proses aracı çinko krom kaplamalı karbon çelik ile temasa etmez boya ve koruma ile kaplanmış olan vanaların İlişkin 87. uygun, rinsing- sadece aşağıdakı bileşikler kullanmak mümkün olduğu aracılığıyla: No.6 ve Hayır. 7 Acc. tedarik etmek. 3.13 VTP.

uygulama
ROTORK şirketi tarafından NA tipteki elektrik aktüatör ile birleştirilmiş ya da el çarkı ile donatılmış zaman kontrol valfleri serisi RV 501 NA1 akışını ve basıncı kontrol etmek, tasarlanmış, Acc "devresinin ikincil tarafındaki kondensat (besleme suyu)". VTP 87 bölüm No için valf, bu tip KVS% 0.05 olarak ayarlanır 1 12. maddesi vanaları, nominal çapı DN 50. maks. İzin verilen sızıntı hızı üretilir. Müşterinin özel talebi halinde, sızıntı oranı, sonuçlandırılan satın alma sözleşmesinde belirtilen değeri aşamaz. Sınıflandırma bölgesi 2 B II'dir ve VTP 87'ye göre. VTP 87: Max'e göre proses ortamının aşağıdaki parametreleri için valfler üretilir ve teslim edilir. çalışma basıncı 8.6 MPa. Maks. çalışma sıcaklığı 300 ° C

çalıştırıcı
Vanalar, ROTORK 7NA1 aktüatör tipi ile çalıştırılır. Düşük atalet momentine ve yüksek tork kontrolüne sahip çok turlu bir elektrikli aktüatördür. Valf ayrıca manuel kullanım için bir el çarkı ile donatılmıştır. Vananın manuel modda ayarlanması, manüel / otomatik kol ile kilitlenir ve manüel mod kapatıldıktan sonra yapılır. Manüel çalışma nedeniyle, valf, direnç konumu vericilerinin yanında bir mekanik inme göstergesi ile donatılmıştır. Bundan başka, sınır anahtarları ve (örneğin, vb körük ve fiş sapı, koltuk, gibi), valfin iç parçaların hasar durumunda kapalı geçişin sağlanması tork anahtarları ile de çalışma vuruş hareketi ve sınırlayıcı limit anahtarları ile donatılmış Hasara karşı korunur.
Aktüatör, imalatçı tarafından mühürlenir ve bu, valfin gerekli tüm testlerden geçtiğini garanti eder. Bu vanalar hermetik bölge içinde ve dışında çalışabilir. Aktüatör, vanaya aktüatörlerin, örneğin hasar veya başka bir nedenden ötürü birbirinin yerine geçebilirliğini sağlayan standartlaştırılmış bağlantı (F10 flanş) ile bağlanmıştır.


Aktüatör
Vana Kilidi
Teknik Servis
EnstrumanÇözüm