Series 300 Line

Series 300 Line

Facebook Twitter Google Plus

RV3x0CV3x2CV3x0RV3x2

300 line

Pressure balanced control valves
DN 25 to 400, PN 40 to 63, Kvs 1,6 to 1600 m3/h

Açıklama
Kontrol vanaları RV / HU / UV 3x0, proses  akışının kontrolü ve kapatılması için tasarlanmış tekli valflerdir. Çok çeşitli aktuator seçenekleri ile, vanalar, çeşitli çalışma koşullarında düşük ve aynı zamanda yüksek diferansiyel basınçlarda düzenleme için uygundur. Akış karakteristikleri, Kvs değerleri ve sızıntı oranları uluslararası standartlara uygundur.  Valfler özellikle failsafe fonksiyona sahip elektrohidrolik aktüatörler ile tasarlanmıştır (arıza durumunda valfi kapatır).
RV / HU / UV 3x0 tipi vanalar el çarkı ile donatılmıştır veya özellikle aşağıdaki üreticilerin aktüatörleri için tasarlanmıştır: Ekorex , ZPA Nová Paka, Johnson Kontrolleri, Schiebel, Auma, EMG - Drehmo, Rotork, Honeywell, Fisher - Rosemount , Foxboro, Regada, SPA Praha, ZPA Pečky.

Bu vanalar ısıtma, havalandırma, enerji üretimi ve kimyasal işleme endüstrilerinde geniş bir uygulama alanına sahiptir. Vana gövdesi isteğe bağlı olarak çalışma koşullarına göre küresel döküm, döküm çeliği ve östenitik paslanmaz çelikten yapılabilir.

Çalışma ortamı
RV / HU / UV 3x0 serisi vanalar,her türlü proseslerde kullanılmak için uygundur. Proses koşullarına uygun seçilen  vana gövdesi ve trimleri uzun süreli servis için mükemmel bir bileşim sağlamaktadır

Catalogue sheets
02-09.1 Control and shut-off valves RV 300 CZGBDRUSPL
 


Aktüatör
Vana Kilidi
Teknik Servis
EnstrumanÇözüm