PV 63

PV 63

Facebook Twitter Google Plus

PV63

PV 63
Spring loaded full lift safety valves with closed bonnet
Inlet: DN 20 to 400, Outlet: DN 32 to 500
PN 16 to 100

Açıklama
PN 16 ve PN 40 döküm gövdesi , açılı nozzle'a sahip vanalardır. Seat nozzle sıkı geçme yöntemi ile takılmıştır. Döküm gövdesi PN 63 ve PN 100, vanalarda ise seat nozzle ın bir parçasıdır . Flanşın boyutları EN 1092-1'e göre sırasıyla EN 1092-1'e uygundur. Disk vanayı yumuşak kapayı sağlayan bir ring ile donatılmıştır.. Açma kuvveti bu şekilde artırılır, sonuçta vananın hızla açılması sağlanır. Kapama / kapatma kuvvetine neden olan yay, belirli ayar basınçları için tasarlanmıştır, hassas ayar vidası ile yapılır. Valf, korunan ekipmanın normal çalışma koşulları sırasında manuel valf açma / işlev testi için kullanılan manual kolla donatılmıştır.

Uygulama
Seslf etkili tam kaldırma emniyet valfi Seri PV 63, basınçlı ekipmanın (bir kazan, bir basınçlı kap, bir basınç düşürme istasyonu, bir boru hattı vb.) Aşırı basınca karşı otomatik olarak korunması için bir güvenlik cihazı olarak tasarlanmış ve onaylanmıştır. Valf, EN ISO 4126-1 standardı ve 97/23 / EC (PED) direktifinin gerekliliklerini karşılar.

Proses medyası
Seri PV 61'in emniyet valfleri, buhar, hava ve 5 ° C ile 400 ° C arasındaki sıcaklık aralıklarında, valf gövdesinin ve iç parçaların kullanılmış malzemeleriyle uyumlu olan inert gazlar için tasarlanmıştır. Soğutucunun 350 ° C'nin üzerinde bir sıcaklıkta kullanılması önerilir.
Daha yüksek sızdırmazlık talebi durumunda, yumuşak contalı (EPDM, NBR) disk önerilir. Bu disk ile, maks. sıcaklık 120 ° C.
Vananın çalıştığı hat sıvı ise, limitli kaldırma fonksiyonu vanaya eklenebilir.

Catalogue sheets
02-07.8

Self-acting full-lift safety valve, spring loaded, angle, flanged,
with closed bonnet Series PV 63

CZGB


Aktüatör
Vana Kilidi
Teknik Servis
EnstrumanÇözüm