Valtek Sulamericana

Valtek Sulamericana

Facebook Twitter Google Plus

1979'da kurulan Valtek Sulamericana, yaptığı yüksek arge yatırımları ve geliştirdiği teknolojiler ile kontrol vanasına farklı bir boyut kazandırmış ve en zorlu prosesler için en verimli vanaları günümüzde kullanıcılarının hizmetine sunmaya devam etmektedir.

Piston / silindir tipi aktüatörlerin kullanımı konseptine sadık kalan Valtek diğer vana üreticilerinden bu alanda ayrılmakta olup, sürekli geliştirdiği bu tasarım ile en verimli geometrik şekli yakalamış durrumdadır.

Şekil ve tasarımın bu süreklilik özellikleri, yüksek kalite hammaddelerin kullanımı, modern döküm süreçleri ve gelişmiş yapı teknolojisi ile birleştiğinde, dünya çapındaki müşterilerimiz tarafından tanınan olağanüstü bir kalite seviyesine ulaşabilmekteyiz.

2005 yılından itibaren dünya çapında varılan temsilcilik anlaşmaları ile Valtek artık bir Dünya markası olmuştur.

Bugün Valtek ürünleri dünyanın yarısından fazla ülkede kullanıcılarının en zorlu proseslerinde görevlerini başarıyla sürdürmekteler. 

Valtek  tarafından sağlanan yüksek verimli vanalar ve hızlı servis hizmetleri dünya genelinde Valtek ürünlerinin tercih edilmesinde önemli bir etken olmuştur.

Globe Kontrol Vanaları

 

Rotary Kontrol Vanaları

Özel Trimler

Aksesuarlar


Aktüatör
Vana Kilidi
Teknik Servis
EnstrumanÇözüm