RV 122 a RV 122 P

RV 122 a RV 122 P

Facebook Twitter Google Plus

RVBEE1

Açıklama
Vana serisi RV 122 BEE, basınç dengeli plug ve harici dişli bağlantı ile kompakt yapıda bir kontrol vanasıdır. Ayrıca bu tip vanalar akış sınırlama özelliği ile donatılmıştır. Vana tasarımı yüksek fark basınçlarda bile düşük güçlü aktuator kullanımına uygundur. Minimum ölçü ve ağırlık, kalite kontrol özellikleri ve kapalı konumda yüksek sıkılık ile mükemmeldirler. Termodinamik proses kontrolü için optimize edilmiş benzersiz bir LDMspline® akış karakteristiği sayesinde, vanalar ısıtma ve iklimlendirme uygulamaları için idealdir. 
Valflerin teslimat kapsamı dahilinde, vanaların boru, hatta flanşlar veya kaynak rakorları ile boru hattına bağlanmasını sağlayan bağlantı kaplinleri sunarak, hızlı ve sorunsuz montaj sağlıyoruz. Akış kontrolü  özelliği aktuatörlü veya el kumandalı tasarlanmıştır.
LDM aktüatörleri ile monte edilen vanalar, 3-pozisyonlu veya sürekli sinye kontrol edilebilir.

Uygulama
Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten ve yumuşak sızdırmazlık elemanlarından yapılmış plugdan oluşan kapatma için kullanılan malzemeler, her iki portta da hermetik bir sızdırmazlık sağlar ve vanaların  ısıtmada ortak sıcak su ve sıcak su regülasyon devrelerinde kullanılmasını sağlar

Proses medyası
Valf serisi RV 122, proses ortamının su veya hava olduğu uygulamalar için uygundur. Ayrıca, soğutucular ve diğer agresif olmayan sıvılar veya 2 ° C ile 150 ° C arasında değişen sıcaklıklarda gazlar için kullanılabilirler. Kontrol triminin sızdırmazlık yüzeyleri, ortak çamur veya su kirliliğine dayanıklıdır. Yine de, aşındırıcı parçacıkların mevcut olması durumunda güvenilir bir işlev ve sızdırmazlık sağlamak için bir filitrenin valfın önünde borulanması tavsiye edilir.

Catalogue sheets
01-02.5 Control valves, Control valves with flow limitation BEE line CZGBDRUSPL


Aktüatör
Vana Kilidi
Teknik Servis
EnstrumanÇözüm