PV 25

PV 25

Facebook Twitter Google Plus

PV25

PV 25
Spring loaded proportional safety valves with closed bonnet
DN 15 to 200, PN 16 and 40

 

 

Açıklama
PN 16 ve PN 40 döküm gövdesi , açılı nozzle'a sahip vanalardır. Seat nozzle sıkı geçme yöntemi ile takılmıştır. Döküm gövdesi PN 63 ve PN 100, vanalarda ise seat nozzle ın bir parçasıdır . Flanşın boyutları EN 1092-1'e göre sırasıyla EN 1092-1'e uygundur. Disk vanayı yumuşak kapayı sağlayan bir ring ile donatılmıştır.. Açma kuvveti bu şekilde artırılır, sonuçta vananın hızla açılması sağlanır. Kapama / kapatma kuvvetine neden olan yay, belirli ayar basınçları için tasarlanmıştır, hassas ayar vidası ile yapılır. Valf, korunan ekipmanın normal çalışma koşulları sırasında manuel valf açma / işlev testi için kullanılan manual kolla donatılmıştır.

Uygulama

Yaylı oransal emniyet valfi Serisi PV 25, basınçlı ekipmanın (bir kazan, bir basınçlı kap, bir basınç düşürme istasyonu, bir boru hattı, vb.) Aşırı basınca karşı otomatik olarak korunması için bir güvenlik cihazı olarak tasarlanmış ve onaylanmıştır. Valf, EN ISO 4126-1 standardı ve 97/23 / EC (PED) direktifinin gerekliliklerini karşılar.

Proses medyası
Seri PV 61'in emniyet valfleri, buhar, hava ve 5 ° C ile 400 ° C arasındaki sıcaklık aralıklarında, valf gövdesinin ve iç parçaların kullanılmış malzemeleriyle uyumlu olan inert gazlar için tasarlanmıştır. Soğutucunun 350 ° C'nin üzerinde bir sıcaklıkta kullanılması önerilir.
 

Catalogue sheets
02-07.9

Self-acting proportional safety valve, spring loaded, angle, flanged,
with closed bonnet Series PV 25 

CZGB


Aktüatör
Vana Kilidi
Teknik Servis
EnstrumanÇözüm