RV 111 COMAR line

RV 111 COMAR line

Facebook Twitter Google Plus

comar1

Açıklama
RV 111 COMAR serisi vanalar, harici dişli bağlantı bağlantısına sahip kompakt bir yapıda kontrol valfleridir. Valfler minimum boyut ve ağırlık, kaliteli kontrol fonksiyonu ve kapalı konumda yüksek sızdırmazlığı ile mükemmeldir. Termodinamik süreçlerin kontrolü için optimize edilmiş benzersiz bir LDMspline® akış karakteristiği sayesinde vanalar ısıtma ve iklimlendirme uygulamaları için idealdir. Sofistike iç parça tasarımı ve uzun hizmet ömrü açısından, vanalar uzun süreli servis için gerekli her türlü ihtiyacı karşılar.
Valfler isteğe göre iki yönlü veya üç yollu olarak üretilmektedir. 
LDM ve aktüatörler Siemens (Landis & Staefa) ANT5 aktüatörler veya el kumandası ile kontrol seçenekleri vardır.

Uygulama
Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten ve yumuşak sızdırmazlık elemanlarından yapılmış trim, her iki portta da hermetik bir sıkılık sağlar ve vanaların sıcak su regülasyon devrelerinde kullanılmasını sağlar aynı zamanda soğutma endüstrisi ve iklimlendirme gibi proses ortamının özel karakteristik özelliklerine sahip uygulamalarda da kullanılabilir.

Proses medyası
RV 111 serisi vanalar proses ortamının su veya hava olduğu uygulamalar için uygundur. Ayrıca, soğutucular ve diğer agresif olmayan sıvılar veya 2 ° C ile 150 ° C arasında değişen sıcaklıklarda gazlar için kullanılabilirler. Kontrol triminin sızdırmazlık yüzeyleri, ortak çamur veya su kirliliğine dayanıklıdır. Yine de, aşındırıcı parçacıkların mevcut olması durumunda güvenilir bir işlev ve sızdırmazlık sağlamak için bir flitrenin valfın önünde konulması tavsiye edilir.

Catalogue sheets
01-02.4 Control valves LDM COMAR line CZGBDRUSPL


Aktüatör
Vana Kilidi
Teknik Servis
EnstrumanÇözüm