Smart Aktüatörler

Smart Aktüatörler

Facebook Twitter Google Plus

DÜNYANIN AKILLI ELEKTRİK AKTUATORU

SmartAct Elektrikli Aktüatörler tamamı bilgisayar destekli tasarımı sayesinde eşsiz özellikler ve esneklik sunar.

İngiltere'de geliştirilmiş ve imal edilmiştir, dünyanın  enerji verimliliği en yüksek  elektrikli aktüatörüdür.

SmartAct® elektrikli vana aktüatörleri, dünyanın ilk RIFT DRIVEN® ürünleri. RIFT motor sürücüsü, standart ürünlerle karşılaştırıldığında işletme maliyetlerinde% 75 tasarruf sağlar.

Bu gerçekten bir Akıllı Teknoloji Ürünüdür.. SmartAct Aktüatör serisi, rakiplerine göre rakipsiz avantajlar sunmak için son teknoloji bilgisayar teknolojisini kullanmaktadır. SmartAct Akıllı Aktüatör ile, bir tuş takımına vasıtasıyla veya , kullanımı kolay bir uygulama ile iletişim kurularak bütün ek özellikleri aktif edilebilir ve yeniden ayarlanabilir.

Devrimci tasarımı, değiştirlebilir  çıkış torku üretmek üzere konfigüre edilebilen RIFT motor sistemi ve şanzımanı içeren tek bir cam takviyeli sert plastik  gövdeye sahiptir. 0'dan 500 Nm'ye kadar değişen aralıkta 4 model var.

Akıllı, son teknoloji elektronik, doğru, güvenilir ve tekrarlanabilir performans özellikleri sunar ve sunulan standart ve isteğe bağlı özelliklerin kapsamlı bir listesini sağlar. İsteğe bağlı özellikleri, elektrik kesintisi durumunda otomatik kapama  veya modülasyon işlevselliği, hız kontrolü ve fieldbus iletişimi içerir.

SmartAct®-1 elektrikli aktüatör, enerji tüketiminin dünyada giderek önem kazantığı bir zamanda, RIFT Driven® teknolojisinin sağladığı enerjideki sarfiyatındaki çarpıcı azalmadan tam olarak yararlanır ve pazarda en düşük enerji tüketimine sahip  elektrikli aktüatördür.  Diğer rakip ürünlerle yapılan testlerde SmartAct®-1, aynı  işi yapmak için yalnızca% 25 veya daha az enerjiye ihtiyaç duyduğu belgelenmiştir. Günümüzde enerji maliyetini hesaba katarak, SmartAct®-1'e fabrikalarda enerji tasarrufu için en uygun elektrikli aktuatordür.


Aktüatör
Vana Kilidi
Teknik Servis
EnstrumanÇözüm